Kontakt & Medlem

Hur blir man medlem i CCC


1. Det räcker med att man vill cykla säkert & ha kul.


Fyll i ditt namn,mail och telefon nummer till höger och klicka iväg.


Kostnad/år är 300:- (1/1-31/12) och då får man vara med på utecyklingar, zwift pass, funktionell träning och på vinterns inneträningar på SATS Sisjön (wattbikes) men man får betala medlemsskap på SATS.


Betala in på BG 5419-9310, skriv namn & personnummer

Pengarna kommer gå till olika event,träningar,välgörenhet,  m.m.


2022-01-01 - 2022-12-31 kommer medlemsskap kosta 300:-



 
 
 
 
 

Styrelse

L-O Rydén

l-o@ciclismo.se

0727160400

Nina Lyster

nina@ciclismo.se

0708454673

Michael Alphov

michael@ciclismo.se

0768610935

Åsa Wallentin

asa@ciclismo.se


Magnus Björk

magnus@ciclismo.se

0706599960

Linda Luka

linda@ciclismo.se

Johan Löfqvist

johan@ciclismo.se

0702688300

Tommy Rutgersson

tommy@ciclismo.se

0733766126

Valberedning

Charlotta

Jörgen

Åsa Kjellberg